راهنمای میزیتو فضای میزکار تنظیمات پروفایل
تنظیمات پروفایل

دسترسی به تنظیمات پروفایل از طریق سمت چپ نوار بالایی و با کلیک بر روی قسمت دایره‌ای‌شکل و سپس کلیک بر روی دکمه تنظیمات پروفایل امکان‌پذیر است.

 

 

همچنین در فضای بخش داشبورد کلیک بر روی دایره کنار متن خوش‌آمدگویی، امکان تنظیمات پروفایل را به شما می‌دهد.

 

 

عمومی:
در پنجره باز شده شما امکان انتخاب و تغییر تصویر پروفایل (با کلیک بر روی دکمه انتخاب تصویر پروفایل)، تغییر نام و نام‌خانوادگی و نیز تغییر کلمه عبور را با فشردن دکمه تغییر کلمه عبور دارید.

 دقت کنید که در نهایت پس از انجام تغییرات دلخواهتان، برای ذخیره تغییرات، بر روی دکمه به روزرسانی اطلاعات پروفایل کلیک کنید.

 

 

امنیت:
برای افزایش امنیت حساب کاربری خود می‌توانید از این بخش استفاده کنید که شامل دو قسمت است.

 

1- امکان ورود دو مرحله‌ای:

می‌توانید امکان ورود دو مرحله‌ای را برای خود فعال کنید و برای هر بار ورود مجدد به میزیتو، کد پیامکی دریافت کنید. برای ورود در این حالت، باید ابتدا رمز خود را به صورت صحیح وارد کرده و پس از تایید، در صورت صحیح بودن رمز، باکس ورود کد تایید ظاهر خواهد شد. در این باکس کد ارسال شده به تلفن همراه خود را بزنید تا وارد فضای داشبورد خود شوید.

 


 

2- تاریخچه ورود(لاگین) های شما

شما می‌توانید از طریق تنظیمات حساب کاربری تمامی نشست (session)‌ های فعال میزیتو خود را مشاهده نموده و در صورت نیاز از نشست‌های دیگر خارج شوید. با کلیک بر روی عبارت "خروج از سایر نشست‌های خودم" از تمامی مرورگرهای ثبت شده خارج خواهید شد و برای ورود مجدد باید عملیات ورود رمز را مجدد طی کنید.

 


 

خروج:
برای خروج از سیستم می‌توانید وارد بخش تنظیمات پروفایل شوید و از طریق فشردن دکمه خروج، اقدام نمایید.

توجه بفرمایید در نسخه موبایل در صورتیکه گزینه خروج را مشاهده نمی‌کنید، کافیست حالت چرخش گوشی را فعال و در این حالت بر روی عکس پروفایل خود کلیک نمایید تا گزینه خروج را ببینید.

ایجاد میزکار

داشبورد